Вона виглядала молодше своїх років. Волосся пофарбовані в яскраво-жовтий колір, красиві груди третього розміру, хоча під одягом важко було сказати. Спідничка округлялася на трохи непропорційно пухкою дупі в порівнянні з її невисоким тілом. - Що сумуєш? - Сказала вона мені. - Та так, чекаю поки урок закінчитися, - відповів я, дивлячись на її ніжки. Вона помітила це, але не надала значення. Потім запросила мене в учительську на каву. Я спочатку відмовився, подумав, що незручно якось. Але вона мене вмовила, сказавши, що до кінця уроку ще цілих півгодини. Ну ми з нею і піднялися на другий поверх у вчительську. Як не дивно, двері були замкнені. Я хотів було сказати, що не доля кави попити, але тут міс Овсепян (всі її називали міс, хоча у неї був чоловік і двоє дітей) дістала з кишені ключ і відкрила двері. Ми увійшли, і тут я повернувся і побачив, що вона закриває двері зсередини. Я запитав навіщо це. На що вона відповіла: - Адже хтось же замкнув двері до нас? Так нехай думають, що так воно і є жінки і дівчата голі! Я подумав, що така поведінка трохи дивно, але не надав цьому великого значення .. Овсепян заварила кави, ми сіли за стіл один проти одного і почали пити і базікати. Тут вона випадково (ну я потім вже зрозумів, що зовсім не випадково) вона впустила ложку. Я по-джентельменськи відразу нагнувся, що б її підняти, і звідси все і почалося. Поки я перебував під столом, Овсепян (я до сих пір не знаю її імені) піднялася трошки і підняла свою спідницю вгору.

Теги: жінки, дівчата, голі