А ще є дев'ятий, десятий, одинадцятий класи, в яких чимало підростаючих Вагін. Одним словом, я був повністю оточений жіночою увагою і природно не міг не скористатися цим. Я відрізнявся від звичайних вірменських хлопців, яких дівчата не дуже люблять, тому що у них стандартні зачіски, темний одяг, завжди слухають низькоякісну музику і, найголовніше, вважають, що отлізать дівчині - нижче їх гідності (хоча самі просто обожнюють, коли їм смокчуть ). А я повністю відрізнявся від цього стереотипу, і, в основному, тому користувався симпатією жінок. Перейдемо до суті. Мене відправили в сьомий «а» клас. У класі було 10 учнів: 5 хлопчиків та 5 дівчаток. Я відразу для себе виокремив 3-х дівчат: три тринадцятого літні розвиваються тіла, яких я обов'язково закоханий у себе. Минув тиждень фото гарних пісьок. Всі вже до нас звикли. Я з усіма подружився: і з хлопцями, і з учителями. Але не з практикантками-математичка: їх було п'ятеро, і вони трималися якось на стороні. В один прекрасний день сидів я собі в коридорі, гортав підручник. Раптом підійшла до мене училка англійської мови сьомого «а», яка завжди повинна була перебувати на моїх уроках, що б в кінці практики поставила мені оцінку .. Їй було років 35.

Теги: фото, гарні, піськи

увеличить

увеличить

увеличить