Він не слухав мене, його руки діяли вміло та впевнено, у мене почастішали дихання. Помітивши це, він зняв з мене колготки з трусиками. Не припиняючи рухів пальцями він став облизувати мене мовою. (Це вбило мене ще в минулий раз в аудиторії, нашого славного вузу.) Я вже не могла відмовити, він растегнул штани, його член зводив мене з розуму, я почала маструбіровать його. Незабаром я припала до нього губами, але не довго, так як Олексій притягнув мене і посадили на свій член. Я рухалася на ньому не швидко, мені приносило величезне удавольствіе, то що він знаходився в мені. Поступово я прискорювала темп, активізуючи внутрішні м'язи. Його рвучкі зітхання змінилися мало не звірине гарчання дочка отсосала дяде.  'Сучка. Маленька сучка. Що ти зі мною робиш. Тебе тільки 18 років. Сучка. '  Нескажу, що мені було вельми приємно чути на свою адресу подібні епітіти, але все ж в в цьому, щось було!  Дивно було те, що нічого крім природного я не робила. А в те, що у нього було мало жінок до мене, я не повірю хоч убийте.  Я відчула, що він скінчив і засміялася ...

Теги: дочка, отсосала, дяде