Я поверталася від свого благовірного. Було вже запізно метро закривається. Випите по дорозі пиво давало приємний ефект. Одне злило мене - я вже 2 тижні не займалася сексом. Згадався Олексій - викладач з іншого факультету. Так першокурсниця і препод - хороша парочка. "Хочу! Хочу! 'Крутилося в голові.  Я вийшла на гостинки і ... Єс! Дві ненаситні студентки. Це був він! Повернулася за ним у вагон, гукає не стала так як ім'я вилетіло з голови, стала поруч.  'Привіт!' треба було бачити його обличчя - одночасне подив і радість. Почав ізвеняться, мовляв, не подзвонив ... Мені було начхати! Я знала, що я хочу!    Вийшли з метро, відправилися в бар, вино подіяло збудливо. Прогулянка залишилася в моїй пам'яті фрагментами.  Він привів мене в якийсь двір на дитячий майданчик. Притягнув до себе став цілувати. Я обійняла його. 'Яка ти сволота, у тебе дружина, дочка. Тобі 30 років, мені 18. Сволота! 'Думала я, продовжуючи його обіймати. Олексій підняв мою сукню, його рука виявилася в мені. Незважаючи на своє бажання я не хотіла займатися сексом прямо на вулиці, хоча й було вже темно.

Теги: ненаситні, студентки