Упирається руками в унітаз, розширює прямі ноги, наскільки дозволяють вузькі стіни, прогинається, виставивши жопу, що б мені було зручно. Сьогодні у мене з собою відламати шматок дерев'яної лакованої указки. Закруглений в кінці товщина - 1,5-2 см. вводжу повільно, під її протяжний стогін, до упору, і не рухаюся. Дівчинка не може терпіти-посмикує стегнами, намагається крутити пиздой.  - Давай, Діма, будь ласка.  Насолоджуйся, починаю трахкати її указкою, що вона любить - що б виходила майже повністю, а під час фрікций був контакт із стінкою піхви. Домашнє студентське приватне відео вона при цьому реве і підмахує.  Приємно дивитися, як смикається її тіло, спраглі оргазму, як труситься її красиві груди. Через 5-6 хвилин вона тремтячими голосом починає благати: - Швидше, швидше, Дімочка, - і сама смикається сильніше.  Я прискорюю руху. Вона замовкає, перестає смикатися, зрушує ноги ближче, На спині блищать крапельки поту, а потім напружуються і, з гучними стогонами кінчає. Я садять її на унітаз, вставляють хуй їй в рот (вона нахиляється), ебу пів хвилини і теж кінчаю. Сперму вона ковтає.  Ми відпочиваємо, потім вона одягається, йдемо до аудиторій. Її погляд якийсь затуманений, повільно повертається до життя.  - Спасибі, Дімка, - завжди каже вона мені.

Теги: домашнє, студентське, приватне, відео