Клямка заклацнути.  - Роздягайся!  Розстібається їй блискавку ззаду на сукню. Вона злегка поспішає, вже порушено. Далі сама. Знімає плаття, майку, ліфчик, туфлі колготки, труси. Її тіло вкрите 'гусячої шкірою', темно-червоні соски напружилися. Погладжую її грудей, спускаюся руками по її тілу. Круглий живіт. Одним пальцем забираюся в пупок. Вона шумно зітхає. Кінчиками пальців чіпаю низ живота. Видно, що їй дуже приємно. Наближаюся до волосся на лобку. Затримую рух, вона рухає стегнами вперед.  - Подобається?  - Так.  Чіпаю пизду. Вона закриває очі і стогне від задоволення студенты ебля. Проводжу пальцями по стегнах, вона тулиться до мене, притискаючись до хую. Я гладжу її жопу, ноги ззаду. Потім затискаю один сосок зубами і мовою тру його, те ж саме з іншим. Вона вже подвівает, намагається чіпати мій хуй.  -Поліжі мені - просить вона. Сажу її на підвіконня і, вона широко розширює ноги, і я торкаюся її мокре піхву. Коли мова лоскоче клітор, вона починає стогнати. Мені це дуже подобається.  Ставлю Оксану раком до унітазу. Цього вона якраз і хоче.

Теги: студенты, ебля