Промені сонця освітлюють всю кімнату, навколо нас літають голуби, а слух наповнений звуком помахів крил і голубиним воркування .. Моя долоня що тримала тебе за талію, піднімається на гору, по твоєму одязі .. вона не ось швидко піднімається, але і не затримується .. і як тільки пальчики доторкнулися до твоєї шиї, мої губи торкнулися твоїх губ .. наші очі закрилися, а всі почуття загострилися на губах .. мій рот злегка відкритий, і я веду губками по твоїм губками в одну сторону .. наші носики теж стикаються ... а коли мої губки доходять до куточка твоїх губ, я зупиняюся, що б потім відновити рух в інший бік ... мої пальчики пробиваються крізь твоє волосся ... і стосуються твого потилиці ... я притримуюсь таким чином твою голову, і продовжую вести губами по твоїм губками .. повільно, відчуваючи кожну мить близькості .. моє дихання ніби зупинився ... від бажання і від тепла твоїх губ .. Але тут голуб різко спорхнул з твого плеча, ти ойкнула і проводила поглядом голуба ... звичайно шкода що наш поцілунок перервав своїми діями голуб, але нам ні чого не заважає його знову відновити поцілунок ... ти подивилася на мене і сумні заусміхалася .. я знову наблизився до тебе, і ніжно прилучився до твоїх губ .. і язичком проник в тебе ... голі дівчата у формі фото ти зустрічаєш своїм язичком мій, і ми немов інстинктивно, пристрасно бажаючи такій близькості, починаємо один одного гладити .. ти відчуваєш як мої пальчики в тебе на потилиці прийшли в рух, наші роти широко розкриті, віддаючись якомога більше нашому поцілую, як можна ніжніше, і як можна більше в один одного переливаючи нашу пристрасть .. моя друга долоня лягла на твою спинку, і пальчики почали шукати шнурівку .. ти відчуваєш це і чекаєш коли ж мої пальчики знайдуть кінчик шнурка .. тобі хочеться звільнитися від корсета ... для мене .. і я знаходжу кінчик, і тягну його .. ми зараз знімемо з тебе одяг, і я насолоджуся твоєї оголеною красою ... Ми ще не бачили один одного ... і ти відчуваєш збентеження, на половину з порушенням ... тобі хочеться що би зараз було темно і ні чого не видно ... Але якщо залишитися в корсеті, ти просто задихнешся від збудження що змушує глибоко вбирати в себе повітря .. я підколюю шнурок і витягую його з петельок корсета, мої рухи стають швидше, що б по швидше розв'язати шнурівку ...

Теги: голі, дівчата у формі, фото