Трахкати її було дуже важко: жопа була тугий, і я рухався дуже повільно. А практикантки дивилися в чотири ока і грали зі своїми дірочками. Більше порушили, вони лягли на спини один проти одного поруч з нами так, що їх кицьки були навпроти один одного. Потім підтягнулися ближче і почали терти свої клітора один про одного. Я дивився на них, і мене це видовище шалено збуджує. Я почав рухатися швидше, ліг на спину Віке, рухаючи лише стегнами. Віка почала кричати в оргазм. Я не знаю можливо це чи ні, але, по-моєму, вона кінчала жопой. Стіни її заднього проходу почали стискати мій член так сильно, що він вивалився з дірочки. Але Віка вже скінчила, і не мало сенсу знову пхати їй в дупу. Я підповз до дівчат і почав дрочити. Вони швидко розташувалися під моїм член таким чином, що я дрочив на їхні обличчя цицьки і піська голих дівчат. І дуже швидко я скінчив, обливши їх обличчя і грудей спермою. Стомлений я сів на диван і дивився, як Рузанна вилизує мою сперму з великих грудей Ануш. До цього процесу приєдналася Віка. Це було незабутньо красиво. Вони лизали один одного й цілувалися. Але я більше не хотів дивитися, бо знав, що мій член може знову встати. Я зібрав свої речі і побрів у ванну кімнату, вмився, привів себе в порядок, одягнувся і вийшов. Виявилося, що за цей час дівчата встигли закінчити ще по одному разу. Потім вони теж вичистили себе, і практикантки допомогли одягнутися Віке, а самі залишилися голі. Віка вирішила не надягати трусики, вона запхнула їх у рюкзак. Біля дверей ми всі четверо пристрасно поцілувалися по черзі і попрощалися з дівчатами. Я проводив Віку і сам побрів додому. Мені треба було відпочити і готуватися до нових пригод.

Теги: цицьки, піська, голих, дівчат

увеличить

увеличить

увеличить

увеличить

увеличить