Рузанна не стерпіла і теж скінчила в рот Ануш. Від цього почала кінчати Ануш. І я зрозумів, що більше не витримаю, швидко витягнув свій член і відразу скінчив на величезну, красиву, спітнілу дупу грудастой математічкі. Після недовгої паузи, протягом якої ми відпочивали, Віка заявила: - Я теж хочу так! - Як? - Запитала Ануш, все ще стояла рачки .. - Так, як він трахкав тебе. - Послухай, - почав я, - ти ще маленька, Віка вільний, безтурботний секс. З тебе в повніше вистачить орального сексу .. - Ні, я теж хочу. А то всім розкажу, що тут було, - маленька німфоманка явно зрозуміла перевагу шантажу. - Послухай, - сказала Рузанна, стягнувши попочку Віка зі свого обличчя, - трахни її в дупу. Я там вже відкрила прохід. Я погодився. Почекавши трохи, поки мій член воскресне, запросив Віку встати переді мною на коліна. Вона швидко виконала команду. Ануш зголосилася допомагати. Вона відсунула мене вбік і припала мовою до заднього проходу малятка. Вона облизувати маленьку дірочку, як би намагаючись увігнати свою мову глибше. Потім сказала, що б я починав. Я присунувся і поставив свій член на задній прохід. Він виявився неймовірно великим, в порівнянні з маленькою невинною дірочкою. Я зробив рух вперед. Головка увійшла в анус і Віка завила. - Може не треба? -Сказав я. - Ні. Не зупиняйся. Трахай мене глибше. Мене не треба було довго просити. Я знову зробив рух вперед. Член увійшов ще глибше. Але далі він вже ніяк не міг би пройти. І я почав робити повільні рухи взад і вперед. - Допоможи собі, - звернулася Рузанна до Віки, - мастурбують. Віка послухалася. Простягла руку під своїм животом і почала грати зі своїм клітора.

Теги: вільний, безтурботний, секс