Ануш запропонувала: - Давайте в ланцюжок, щоб усім було добре. З цими словами вона встала раком переді мною і між ногами Рузанна, і особою вперлася в її неголену дірку. А Рузанна лежала на спині і посадила Віку собі на обличчя. Рузанна початку лизати юну пизду тринадцятий річної Віки. Та відразу закотила очі і почала повільно рухатися на обличчі кучерики. Ануш у всю засунула свою мову і два пальці правої руки в дірку Рузанна. Переді мною була велика апетитна дупа пухкенькою Ануш. Я поклав ліву руку на одне з півкуль, а другий взяв свій ствол і почав уводити в поголену кицьку. Вона рясно сочилася, і я зрозумів, що Віка не довела свою «вчительку» до оргазму сексуальний масаж піхву дівчина. А так, як ця пизда в своєму житті не бачила нічого, окрім жіночих мов, пальчиків і вібраторів, мені було важко трахати її. Але незабаром ритм прискорився, і я вже у всю натягував її на свій член. Вона голосно кричала, але її крики оглушала вагіна Рузанна. А тим часом Віка вже у всю гойдалася на обличчі кучерики і голосно стогнала. Вона закотила очі і була дуже близька до найсильнішого в її житті оргазму. Рузанна (я цього не бачив, мені потім розповіли), крім того, що лизала невинну кицьку малятка, ще й примудрилася засунути свій вказівний пальчик в іншу невинну дірочку, таким чином привчати Віку ще й до анального сексу. Ланцюжок виконала свою функцію. Ми почали кінчати, як по хімічної реакції. Спочатку скінчила Віка на обличчя Рузанна.

Теги: сексуальний, масаж, піхву, дівчина