Вона розсунула ноги і почала командувати: - Маленька, влаштуйся між моїх ніг і опусти голову якомога нижче. Ось так. А тепер поцілуй мене там. Давай, сміливіше .. Тобі сподобатися. Молодець. Цілуй. Бачиш горбок вище дірочки. Пограй з ним язичком. Так. Ось так молодець. А ...-а ... а ... Як добре. Продовжуй. Так ...-да ... У тебе відмінно виходить. Тепер просунь пальчик в дурочку і продовжуй грати язичком .... Ах ... Ах ...-ах ... ой ... так ... І справді у Віки відмінно виходило. Я ніколи не бачив маленьких лесбіянок, але це неймовірно збуджувало. Особливо коли з ранку в туалеті дрочил, дивлячись на двох практиканток, але так і не скінчив, потім мені в класі робила міньет Віка, але що б в перший раз її не злякати виверженням, знову не скінчив. Зараз я вже не міг стримуватися. Я витягнув член з штанів і став повільно дрочить. Тут до мене на колінах підійшла Рузанна і сказала: - Дай відсмоктати. Мені завжди хотілося спробувати великі цицьки брюнетки. І поки Віка лизала Ануш, Рузанна взяла в руки мій член, недовго подрочила його і сунула в рот. Вона смоктала невміло, але все ж приємно. Теплота її ротика і м'якість губ робили свою справу. Я взяв її за голову і почала задавати ритм, все швидше і швидше. І незабаром вийшло так, що не вона смоктала у мене, а я трахкав її рот. Але я знову не скінчив, нас перебила Ануш: - Дивись, Віка, якщо ти тільки що трахалась з дівчиною, а потім робиш міньет хлопцю, то це вже називається бісексуальна повія. - Та добре, - вийнявши мій член з рота, сказала Рузанна, - я тільки спробувала. - А більше нічого не хочеш спробувати? - Запитав я. - Якщо вже до цього дійшло, - промовила Ануш, - давайте вже все спробуємо. Віка роздягайся. Віка почала швидко знімати з себе одяг. Та й я теж не забарився, і через секунду ми всі четверо були голими на килимі посеред вітальні.

Теги: великі, цицьки, брюнетки