У той же час пестили тіла один одного руками. Кучерява Рузанна крізь одяг намагалася знайти сосок на лівих грудях Ануш. І коли знайшла, ущипнула. Грудаста відскочила на секунду від губ кучерявою і зняла з себе топ і шорти, залишившись у ліфі і трусиках, які виглядали дуже сексуально на її пухкенькою тілі. Рузанна роздяглася до гола, і я знову побачив її невеликі, але пружні груди і волосатий лобок. Вони обидва стали на коліна на килим і знову почали цілуватися. Ануш однією рукою масовано груди Рузанна, а іншу занесла між її ніг і стала повільно вводити пальчик в її дірочку. Спочатку він не входив через невелику сухості піхви, але скоро Рузанна остаточно порушила і палець грудастой почав трахкати її кицьку. Рузанна більше не могла цілуватися, їй потрібен був повітря. Вона почала стогнати. Ануш поклала кучериками на килим, не виймаючи пальця з дірочки, а Рузанна широко розсунула ноги. Трахкаючи Рузанна пальцем, Ануш облизувала і обкушувати її соски секс у студентському житті. Кучерява допомагала собі, рукою смикаючи свій клітор, що затаївся де в заростях неголеною пізди. Незабаром Рузанна почала кінчати, і з довгим стогоном розслабилася. Ануш витягла валець з дірочки, облизала з нього соки подруги і повернулася в нашу сторону. - Сподобалося, Віка? Я вже знав, що вона відповість. - Ага. - Хочеш взяти участь? - Я не вмію. - Я навчу. Це легко. Іди сюди .. Поки Віка спускалася з дивана і сідала на килим у своїй міні спідничці, Ануш розстебнула ліф, освободів свої величезні, але пружні сиськи з набряклими коричневими сосками, і зняла трусики, оголивши гладко поголений лобок і піхву з пухкими зовнішніми губками.

Теги: Секс, у студентському житті

увеличить

увеличить