З цими словами ми вийшли з класу, потім зі школи і попрямували у бік зупинки .. Практика в школі Частина Третя Ми з Вікою незабаром добралися до призначеного місця: це був будинок грудастой математічкі, яку, як виявилося, звали Ануш, а кучеряву - Рузанна (типові вірменські імена). Я подзвонив у двері, і через секунду нам відкрили. На порозі стояла Ануш, в топіку й коротеньких джинсових шортиках, які округляли її і без того круглу попку. - Тобі ж сказали, приходь один, - сказала вона, замість вітання. - Значить, ви не хочете, що б у вашому полку прибуло? - Заявив я. - У якому сенсі? - Віка хоче подивитися, як це буває між дівчатками .. Якщо сподобатися сматреть голих дівчат, може, стане вашою ученицею. - Що, правда цікаво? - Запитала грудаста Віку. - Ага, - вже вкотре за день відповіла дівчинка. - Ну, заходьте. Ми увійшли в квартиру. Вона була невелика, але затишна. Увійшовши до кімнати, ми побачили Рузанна, яка сиділа на дивані. Вона була вже не так скована й сором'язлива, як у школі. Вона нам посміхнулася і привіталася: мабуть, подружка налаштувала її на потрібний лад. - Гаразд, не будемо втрачати часу, - почала Ануш, - сідайте на диван і дивіться. Рузанна встала, ми сіли. Віка села близько до мене, і я закинув свою руку їй через шию і обійняв її. Я відчував, як швидко калатати її серце, подих її почастішало. Вона явно хвилювалася. Дівчата почали цілуватися .. Вони робили це дуже професійно: вони жадібно покусували губи один одного, потім витягнули язички і почали граєтесь ними.

Теги: сматреть, голих, дівчат