Але вчасно схаменувшись, я відірвав її від себе і сказав: - Тепер моя черга. - Що? - Дивись і навчайся. Я встав, підняв її і посадив на стіл. Вона виявилася досить важкою. - Хочеш дізнатися, що найбільше подобається жінкам? - Ага, ще б пак, - вона явно вже була на небі від перезбудження. Я стягнув вгору її коротеньку спідничку і втупився на мокрі трусики, які я коли-небудь бачив. Але довго задивлятися я не став. Поклав Віку на стіл, зняв з неї трусики, присунув стілець і сів між її розкритимі ногами. Її незаймане піхву так і стікало. На лобку і навколо зовнішніх губ до заднього проходу вже була невелика шевелюра. Але волоски були зовсім короткими і нічому не заважали. Я облизав свої губи і нахилився вперед. Обхопивши її за таз обома руками, я став лизати її статеві губки і невеликий клітор. Довго працювати фотографії голих дівчат не довелося. Після того, як кілька разів я торкнувся мовою її клітора, вона відразу почала кінчати: Віка різко смикала дупу і незабаром заспокоїлася. Я допоміг їй встати зі столу і надіти трусики. Застібаючи свої штани, я запитав: - Сподобалося? - Ага, - вже вкотре за останні хвилини сказала Віка. І тут мою голову відвідала одна думка: - Віка, а в своїх відео ти бачила лесбіянок? Ну дівчат, які роблять це з іншими дівчатами? - Так, бачила. - Тобі сподобалося. - Ну ... - Давай, мені ти можеш сказати. - Якщо чесно, то дуже сподобалося. Це було те, що я хотів почути. Отже, навчання тривало. - Скажи мені, а ти хотіла б побачити справжніх лесбіянок. - Де? - Хочеш чи ні? - Хочу. - Тоді збирайся, підемо. Нас вже зачекалися.

Теги: фотографії, голих, дівчат