І в цю секунду нарешті пролунав дзвінок, і, як це буває у всіх школах, всі діти зібрали свої сумки і вибігли з класу. Поки я збирав свої папери, книжки і журнал, до мене підійшла Вікторія і безпосередньо запитала: - Я Вам подобаюся? Питання мене вразив, але я цього не показав: - Послухай, Віка, - намагався я переговорити її, перевести потік її думок в інше русло, але вона перебила мене: - Я люблю Вас, і хочу Вас. - Стривай, стривай, Віка. Ти ще дуже молода для таких розмов. - Помиляєтесь. Я вже все знаю .. Я багато чого бачила і чула. - Що ти могла бачити, мале? - Поставив я риторичне питання, на який не потрібен був відповідь, хоча вона і відповіла. - Я дивилася відео, а ще чула, як ви з Міс Овсепян робили це в учительській. Це вже серйозно дівчата гарні фото грудей, подумав я. - Гаразд. Чого ти хочеш? - Хочу що б Ви вчили мене не тільки англійської. - Гаразд, - подумав я вголос, - коли вже ти вже все знаєш ... Що тебе цікавить? - Покажіть мені його ... - сказала вона, безсоромно дивлячись мені в очі. - Кого? - Як би не розумів я. - Ну те, що у Вас виросло в штанях, коли ви дивилися на мене. Вона думала, що ерекція моя була пов'язана з нею. Ну гаразд, якщо їй так подобається нехай так і думає.

Теги: дівчата, гарні, фото, грудей