Віка, дівчинка, що розповідає урок, здається, помітила це, на мить запнулася, але потім відразу ж продовжила, з невеликою посмішкою на обличчі. Їй було всього 13 років, але виглядала вона старша за свого візраста. Вона була вище за всіх на півтори голови, майже мого зросту. Виглядала дуже сексуально: вже сформувалися невеликі пружні груди, вона носила коротку спідничку, яка відкривала ніжки набагато вище колін, майже до самих трусиків. Напевно цю спідничку їй купили пару років назад, потім вона різко зросла, але продовжувала її носити. Вона закінчила говорити, посміхнулася мені і кинула швидкий погляд на мої штани. Потім пішла на своє місце голі лесбі красуні. Вона сиділа на першій парті, але не в ряду навпроти мого столу, а в сусідньому ряду. І я міг вільно споглядати її ніжки під столом. І цього разу вона пройшлася до свого місця, але не занесла ноги під стіл, а залишила їх у проході між рядами. Я подивився на її коліна. Помітивши мій погляд, вона на мить розсунула коліна, і побачив білий матеріал трусиків тринадцятий річної дівчинки. Не можна було не помітити, що подекуди були крапельки вологи. Вона знову закрила ноги, і я прокинувся. Прийшов до тями і сказав, що Віка сьогодні отримує п'ятірку, хоча розумів, що урок вона вивчила так собі. А Віка зрозуміла мій жест і соромливо посміхнулася у відповідь.

Теги: голі, лесбі, красуні