Хто ж іще умів знаходити спільну мову з представниками прекрасної статі? - Розумієте, одна з дівчат підвернула ногу в коридорі .. Ось ми і внесли її сюди. Зараз накладемо холодне, і все минеться. Училки заохала, сказали, що треба бути обережніше і попрямували геть з туалету. Виникла невелика пауза. Розірвала її грудаста дівчина: - Ну ... дякую, чи що ... - Та будь ласка, - відповів я їй. - Пішли? ¬ - зі стурбованим поглядом подивилася на подругу кучерява. Вона хотіла вже зробити крок до дверей, як її партнерка взяла її за руку і сказала мені: - Так і бути ... Оскільки ти вже багато чого бачив і знаєш, а так само за те, що нас виручив, ми тебе віддячимо. - Як? - Злякано запитала подруга. - Як? - З усмішкою запитав я .. - Влаштуємо тобі лесбо-шоу, але що б мова тримав за зубами .. Згоден? - Без проблем. - Ось тобі адресу. Приходь один. Після уроків. Написавши на клаптику паперу адресу, грудаста математичка потягнула за собою кучеряву, і вони вийшли з туалету. Я все чекав, коли ж закінчаться урок. Сидів у класі, намагаючись слухати, як одна з моїх учениць розповідала текст та фотки дуп дівчат. Але це було дуже важко зробити, тому що я весь час уявляв собі тіла двох дівчат переплітаються в різних еротичних позах. І від цих фантазій на моїх штанях утворився горбик.

Теги: фотки, дуп, дівчат