Стало зрозуміло, що вона кінчає. Випустивши довге зітхання, вона відпустила голову своєї партнерки і запитала: - Ти теж хочеш? - Жартуєш? Так у мене в трусах вже океан цілий. З цими словами сісятая дівчина встала і теж спустила свої джинси. Вона сперлася дупою про умивальник прямо навпроти мого кабіни. Щоб не бути поміченим, я пригнувся і почав чекати. Незабаром вже почулися зітхання і тихі стогони. Я не міг не дивитися на це лесбо-шоу. Я почав потихеньку виринати. Я витягнув голову і на мій превеликий подив зауважив, що грудаста математичка дивиться мені прямо в очі, а кучерява, всунувши пальчик в її пиздой, дрочила їй, іноді пускаючи вхід свій язичок. Грудаста була на сьомому небі від задоволення секс оголений дівчаток, і їй не було діло до когось, хто дивиться на них. Вона не хотіла обламувати кайф і потім, думаю, її збуджувало мою присутність. Вона дивилася мені в очі і тихо стогнала, дивилася і стогнала. Через секунду вона закинула голову і випустила довгий і гучний стогін - А ... А ... А ... .. Кучерява відразу встала, почала натягувати джинси і бурчала: - Твою матір, обов'язково кожен раз так кричати коли кінчаєш?! Зараз сюди вся школа увірветься. Я відразу заправив свій член в штани і вийшов з кабіни. Кучерява втупилася на мене в шоці, а грудаста швидко одягла штани. І в цей момент в туалет вбігли кілька вчителів. - У чому справа? - Запитала одна стара вчителька в окулярах. - Хто кричав? Дівчата не знали, що відповісти. Ситуацію врятував природно я.

Теги: секс, оголений, дівчаток