Я зловив момент і попросил його провести урок замість мене хвилин на п'ять. Він неохоче погодився. Я швидко рвонувся по коридору в туалет, увійшов в кабінку, розстебнув штани, і настав довгоочікуваний полегшення .. І в той момент, коли я вже закінчував свою справу, двері в туалет розчинилися, і я почув голоси дівчат. - Нікого? - Запитала одна. - Нікого, - відповіла друга. - А може краще в жіночий підемо, а? - Ні. Він на другому поверсі, а я більше не можу терпіти. І тут голоси стихли. Я стояв з членом в руках і вслухався. Нічого. Як тільки хотів вийти з кабінки, почулися чавкають звуки. Я спочатку не зрозумів що це було. Тихенько почав дертися на унітаз, підняв голову і побачив ТАКУ картину ... Одна з математічек стояла спустивши джинси і трусики, а друга стояла на колінах і лизала волохату киска своєї подружки. Я відразу відчув молоді дівчата голі на морі, що член в моїх руках почав напружуватися і вставати. Дівчина з кучерявим волоссям, яка стояла, почала видавати зітхання, а потім вже й стогони. - Не кричи, - на секунду відірвавшись від справи, сказала дівчина з величезними цицьками і почала язичком граєтесь з клітором кучерявою. Кучерява схопила Лізунов за волосся й притиснула її голову до своїх пиздой.

Теги: молоді, дівчата, голі, на морі