Так швидко я ще ніколи не дрочив. Через секунду я виприснул все що в мені накопичилося за неделею прямо на її кругленькі і пружні груди. Я віддав довге зітхання. Вона встала, обняла мене і пристрасно та боргу почала цілувати мої губи. Я відповів їй. І за весь час поцілунку ми пестили руками один одного. Я обхопив її за сідниці і підняв чуть-чуть. Її груди встромився в мене, і я відчував, як її все ще набряклі соски розводили мою ж сперму про наші грудні клітки і живота. А її ноги шарпали мій снікнувшій і в такі моменти особливо чутливий член. Ми взяли зі столу серветки і почали швидко очищатися від своїх же виділень, поки вони не остаточно не висохли .. Почали вдягатися, і вона сказала: - Так! Такого сексу у мене давно не було. Чоловік мене трахкає тільки зверху. Набридло вже. Нам з тобою треба якось повторити. - Я завжди готовий, - відповів я .. Вона підморгнула і сказала: - Але в іншій разу треба буде спробувати що-небудь оригінальне дівки без трусів кицька дівчинки. - Та ви просто збоченка, - посміхнувся я у відповідь. Ми вийшли з учительської і закрили кабінет на ключ. Практика в школі Частина Друга Дуже скоро я дізнався, чому практикантки-математічкі триматися осторонь. Як то мені приспічило в туалет прямо під час уроку. Але я не міг просто так залишити клас і піти поссать. Але мені дуже хотілося. І раптом, прямо як у казці, двері мого класу відкрилася і всередину заглянула голова мого друга.

Теги: дівки, без трусів, кицька, дівчинки