Відразу помітно, що чоловік її регулярно запрягав. Вона ротом дрочить мій член: скачала повільно, потім все швидше і швидше. Іноді язичком граючи з голівкою. Я був на півдорозі до семяизвержению і думав: кінчити їй у рот або попередити. Але тут вона сама зупинилася, встала і сказала: - Роздягайся! Трахнеш мене ... Після цих слів я за пару секунд скинув з себе одяг і глянув на неї. Вона стояла переді мною вся гола: гарні круглі й пружні сиськи здіймалися при глибоких зітхання, поголений лобок виділявся на фоні тіла зовсім маленькими волосками, а попка взагалі була чудова - пухка і соковита. Овсепян підійшла до столу, сперлася об нього руками, нахилилась і розсунула ноги красиві дівчата великі дупи. - Вставляє, - наказала вона. Я ніколи раніше не трахался з жінками старше мене настільки. А думка що у неї є чоловік і двоє маленьких діточок трохи скувало мене. - Ну чого стоїш? Хочеш хорошу оцінку, так трахни мене як слід. Я підійшов до неї впритул, поклав руку на щічку попки, другий розсунув вже всю сочівшуюся кицьку й увігнав свій член. Пизда виявилася досить просторій, яка звикла до сексу. Я обхопив її за стегна і почав у темпі ебать її. Вона стогнала і крізь цей стогін я розібрав: - Не кінчай всередині! А-а-а ... скінчилося ... а-а-а ... на груди ... о-о-уй-да ... кончаааююю .... Вона скінчила. Мені залишалася не багато. Я витягнув член, розгорнув її і почав дрочити.

Теги: красиві, дівчата, великі, дупи