Перед моїм поглядом відкрилося те місце, де повинні билі з теорії перебувати трусики. Але їх там не було. А була чисто поголена і вже досить мокра пізда училки англійської мови сьомого класу. Вона хотіла застати мене зненацька. Але швидше я загнав її в шок. Не розгубившись, я став на карачки між її ніг, розсунув її коліна і вп'явся губами в її статеві губи. Вона чекала все, але тільки не такого. Як я вже говорив, в житті вірменських жінок майже не існує поняття кунілінгус. Я просунув мова настільки глибоко, наскільки це можливо. Потім потягнув мову назад, і так безліч разів. Овсепян початку важко дихати, потім видала кілька тихих стогонів і закінчили. Я встав з-під столу і витер серветкою рот. Вона залишилася сидіти з розсунутими ногами і відсутнім поглядом. - Як ви? - Запитав я, злякавшись її нерухомого тіла. - Незрівнянно, - посміхнулася вона і встала. - Сідай на моє місце. Я не люблю залишатися в боргу. Мене довго просити не треба було, бо фото голих жінок дупу, як член у мене вже виривався крізь джинси. Я сів. Вона розстебнула ширінку, відстебнула гудзик і дала волю моєму хую. - Який великий! - Промовила вона. Він у мене сантиметрів 19-20. Ну в принципі не погано, але можу посперечатися, що крім члена свого чоловіка, вона більше ні в кого не бачила. Стягнувши шкіру з голівки, вона майстерно взяла мій хуй в рот ..

Теги: фото, голих, жінок, дупу

увеличить

увеличить

увеличить